This is an example of a HTML caption with a link.

Nowość! Orka „po celiźnie” pługiem Kverneland!


Kv-RN-OL-7693.jpg_kvg_large

NOWOŚĆ! Orka “po caliźnie” pługiem Kverneland.
Kverneland poszerza swą ofertę pługów przeznaczonych do orki “po caliźnie”. Od 1-go sierpnia pług półzawieszany obracalny PN/RN oferowane do tej pory jako pług tylko dla orki “w bruździe”, będzie również dostępny w wersji dla orki “po caliźnie”. Do obejrzenia filmu prezentującego nowy pług zapraszamy na naszą stronę https://www.facebook.com/AgromPL/ 

Koncepcja orki “po caliźnie” :
Istnieją ważne argumenty sprzedażowe dla orki “po caliźnie”. Z jednej strony ci, którzy spróbowali, natychmiast stwierdzili, że orka jest bardziej komfortowa. Z drugiej strony, dotyczącej aspektów agronomicznych, orka “po caliźnie” zmniejsza nacisk na dno bruzdy przez co ogranicza powstawanie podeszwy płużnej.

Kverneland RN/PN – wersja “po caliźnie”
Dostępne będą w wersji od 5 do 9 korpusów. Pługi PN/RN charakteryzują się prostymi i skutecznymi regulacjami, a także gwarantują wysoką wydajność. Dzięki swojej konstrukcji ze skokową regulacją szerokości orki, centralnie zamontowanym kołem zapewniają one bardzo ekonomiczną orkę.

Wersja “po caliźnie” stanowi uaktualnienie istniejącego pługa PN/RN:
• Jeszcze bardziej wytrzymała rama o profilu 200×200 mm dla wszystkich modeli
• Wieżyczka oraz belka zaczepowa Kat. III lub IV
• Płynniejszy obrót dzięki nowym siłownikom hydraulicznym
• Łagodny i mniej hałaśliwy ruch między ramieniem obrotu a ramą poprzez zastosowanie plastikowych ślizgów – nie ma potrzeby smarowania
• Łatwiejsza regulacja kąta koła za pomocą śruby rzymskiej, kiedy zmieniamy szerokość orki
Orka “w bruździe” i “po caliźnie”: mała siła uciągu przy wysokiej wydajności
Wszystkie pługi PN/RN dostarczone od 1-go sierpnia 2016 roku będą mogły pracować zarówno „w bruździe” (standard), jak i „po caliźnie” (opcja). Wersjami „po caliźnie” można orać również “w bruździe”. Natomiast wersje “w bruździe” mogą być wyposażone w zestaw do orki “po caliźnie”. Regulacja pomiędzy ustawieniem “w bruździe”, a “po caliźnie” odbywa się hydraulicznie.
Wersje “po caliźnie” są przeznaczone dla ciągników o szerokości max. 3.60 m.
Zarówno pług PN z zabezpieczeniem na kamienie non-stop (resorowym), jak i model RN w postaci kołków ścinających (śrubowym) mają możliwość zamontowania dodatkowego korpusu:
• PN/RN 100: od 6 do 9 korpusów max.
• PN/RN 115: od 5 do 8 korpusów max.

Pługi Kverneland PN/RN są wytrzymałe, łatwe w obsłudze, ekonomiczne w pracy przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej wydajności oraz jakości orki. Z wersją „po caliźnie”, orka pługiem jest bardziej komfortowa i zwiększa agronomiczne standardy. Po prostu wypróbuj je.