This is an example of a HTML caption with a link.

 dominoni-logo

Części do maszyn rolniczych Dominoni

Dominoni to jeden z najbardziej znanych producentów oprzyrządowania do maszyn żniwnych w Europie. Ponad 50 lat doświadczenia w zakresie produkcji maszyn rolnych gwarantuje klientom produkty na wręcz światowym poziomie.

Producent Dominoni specjalizuje się w produkcji przystawek do kukurydzy (w naszej ofercie dostępne są modele Rock i Kaiman), słonecznika oraz zielonek.

Dominoni – części do maszyn o najwyższej jakości

Proponujemy wysokiej jakości części do maszyn rolniczych producenta Dominoni. Wszystkie z oferowanych przez nas propozycji wyróżniają się świetną jakością, wytrzymałością, odpornością na zniszczenie oraz skutecznością. Dostępne są u nas m.in. przystawki do omłotu kukurydzy, które pozwalają na pracę blisko podłoża, przez co umożliwiają sprawny zbiór tego zboża nawet w trudnych warunkach. Możemy zapewnić, że części do maszyn od tego włoskiego, cenionego na rynku producenta działają bez żadnego zarzutu! W razie jakichkolwiek pytań – zachęcamy do jak najszybszego kontaktu. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów, dlatego też stale poszerzamy swoją ofertę, aby każdy znalazł w niej części do maszyn, których potrzebuje.

Naszym klientom zapewniamy:

  • fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiednich części do maszyn rolniczych,
  • profesjonalny serwis zakupionych urządzeń,
  • bogaty wybór doskonałej jakości części do maszyn rolniczych od cenionego producenta.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Jeśli szukasz oryginalnych, a zarazem sprawdzonych części zamiennych do przystawki do omłotu kukurydzy od renomowanego, włoskiego producenta – Dominoni – zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

tel./fax: +48 (61) 427-52-39,

Piotr Henke +48 604 268 405 e-mail: piotr@agrom.pl

Damian Mężyński +48 664 467 788 e-mail: damian@agrom.pl