This is an example of a HTML caption with a link.

Merlo_logo_mini

Części do Merlo

Merlo to Włoski producent podnośników teleskopowych z wieżyczką obrotową lub przekładnią hydrostatyczną.

Firma ta od wielu lat zdobywa nagrody na międzynarodowych targach, dzięki czemu masz pewność zakupu produktów na najwyższym, światowym poziomie.

Podnośniki teleskopowe Merlo produkowane są we Włoszech, przy użyciu najlepszych i najnowszych rozwiązań technologicznych. Firma posiada aż pięćdziesiąt lat doświadczenia w prowadzeniu badań, które zaowocowały wdrożeniem wielu innowacyjnych rozwiązań.

Firma Agrom Przemysław Pruchniewski w swojej ofercie posiada części do ładowarek oraz podnośników teleskopowych Merlo, w tym produkty z serii Professional, Multifarmer i Turbofarmer takie jak:

Oryginalne części zamienne

Części zamienne Merlo (podnośniki teleskopowe nieobrotowe i obrotowe, betoniarki samozaładowcze DBM, uniwersalne nośniki gąsienicowe Cingo oraz samobieżne platformy MPR) dostępne w naszej ofercie charakteryzuje wysoka jakość oraz niezawodność.

Wszystkim naszym klientom zapewniamy także doradztwo przy zakupie odpowiednich części, zarówno oryginalnych, jak i zamiennych.

Zadbaj o swoją maszynę!

Uszkodzenie nawet najmniejszego elementu może wpłynąć na funkcjonowanie całej maszyny. Warto przyłożyć wagę do konserwacji urządzenia, gdyż wpływa ona bezpośrednio na jego efektywność i bezpieczeństwo użytkowania. Oferujemy szeroki wybór części do podnośników i ładowarek teleskopowych Merlo, które pomogą Ci utrzymać maszynę w doskonałym stanie. Prace, czy to w gospodarstwie, czy na placu budowy, nie znoszą przestojów, dlatego warto zadbać o to, by sprzęt był zawsze gotowy do działania. Nasze wysokiej jakości zamienniki i części marki Merlo pomogą Ci utrzymać maszynerię w doskonałym stanie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

tel./fax: +48 (61) 427-52-39,

Piotr Henke  +48 604 268 405
e-mail: piotr@agrom.pl

Damian Mężyński   +48 664 467 788
e-mail: damian@agrom.pl

Błażej Różak   +48 727 529 525
blazej@agrom.pl