Zadzwoń:
+48 61 427 52 39

This is an example of a HTML caption with a link.

Części do Merlo

Części do Merlo

Merlo to Włoski producent podnośników teleskopowych z wieżyczką obrotową i podnośników teleskopowych z przekładnią hydrostatyczną.

Jest to firma, która od wielu lat zdobywa nagrody na międzynarodowych targach, dzięki czemu mają Państwo pewność zakupu produktów na
najwyższym światowym poziomie.

Podnośniki teleskopowe Merlo produkowane są we Włoszech przy użyciu najlepszych i najnowszych rozwiązań technologicznych, czego gwarancją jest pięćdziesiąt lat doświadczenia w prowadzeniu badań i w innowacyjności.

Firma Agrom Przemysław Pruchniewski w swojej ofercie posiada sprzedaż części do ładowarek oraz podnośników teleskopowych MERLO w tym z serii Professional, Multifarmer i Turbofarmer w tym

Oryginalne części zamienne
Części zamienne MERLO (podnośniki teleskopowe nieobrotowe i obrotowe, betoniarki samozaładowcze DBM, uniwersalne nośniki gąsienicowe Cingo oraz samobieżne platformy MPR) sprzedawane w naszej firmie charakteryzuje wysoka jakość oraz niezawodność.

Wszystkim naszym klientom zapewniamy także opiekę informacyjną przy zakupie odpowiednich części, zarówno oryginalnych jak i zamienników.

 

 Jesteśmy do Państwa dyspozycji

tel./fax: +48 (61) 427-52-39,

Piotr Henke  +48 604 268 405
e-mail: piotr@agrom.pl

Damian Mężyński   +48 664 467 788
e-mail: damian@agrom.pl