This is an example of a HTML caption with a link.

 

Firma AGROM Przemysław Pruchniewski (od 02-01-2020 jako AGROM sp. z o.o.) powstała w 1998 roku i od tego czasu profesjonalnie zajmuje się usługami dla rolnictwa, sprzedażą maszyn, części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych.

Od początku działalności szczególny nacisk położyliśmy na rozwój usług agrotechnicznych, przede wszystkim na zbiór kukurydzy na kiszonkę oraz zielonek na sianokiszonkę i kiszonkę. Wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, jak również systematycznie rozwijany park maszynowy umożliwia na dzień dzisiejszy świadczenie usług na wysokim poziomie, czego potwierdzeniem jest długotrwała współpraca ze stałymi klientami na terenie całego kraju.

Obok działalności usługowej zajmujemy się także sprzedażą nowych maszyn oraz części zamiennych. Nasza oferta zawiera szeroką gamę najwyższej jakości produktów, wiodących światowych koncernów takich jak: KVERNELAND, MERLO, DOMINONI, SCHAFFER, VALTRA. W zakresie części zamiennych oferujemy pełna obsługę w dziedzinie doboru i dostarczenia wysokogatunkowych podzespołów do niemal wszystkich modeli maszyn.

Firma AGROM bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży, świadczy usługi serwisowe na maszyny rolnicze znajdujące się w ofercie naszej firmy, jak również innych firm zewnętrznych.

Atutem naszej firmy jest nie tylko wysoka jakość oferowanych produktów, ale również pozostający do dyspozycji zespół pracowników, charakteryzujący się fachową wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferowanych przez nas świadczeń. Jesteśmy przekonani, że będzie to początek długotrwałej i obopólnie korzystnej współpracy.

 

 

Jesteśmy uczestnikiem ProgramuRzetelna_firma

Sprawdź naszą rzetelność na
https://rzetelnafirma.pl/Q0T6NQHB