This is an example of a HTML caption with a link.

Merlo_logo_mini

 

Ładowarki MERLO

Oferujemy naszym klientom maszyny produkowane przez włoską firmę Merlo, specjalizującą się w produkcji ładowarek teleskopowych. To wielofunkcyjne urządzenia, które doskonale sprawdzą się tak przy pracach rolniczych, jak i budowlanych czy komunalnych. Ładowarka Merlo dostępna jest w kilku wariantach, dzięki czemu bez problemu wybierzesz model, który będzie dopasowany do potrzeb Twojego gospodarstwa. Proponujemy kilka ładowarek teleskopowych:

  • z przeznaczeniem dla rolnictwa, budownictwa, prac komunalnych i innych,
  • o zróżnicowanym przekroju maszyn, począwszy od najmniejszego modelu o wysięgu 6 m i udźwigu 2,5 tony po modele o wysięgu 18 m i udźwigu 12 ton.

Każda nowoczesna ładowarka teleskopowa Merlo posiada w swoim wyposażeniu:

  • napęd hydrostatyczny,
  • wielofunkcyjny joystick,
  • wzdłużnie zamocowany silnik o mocy od 75 KM do 145 KM, spełniający normę TIER 4,
  • trzy możliwości skrętu kół: przednia oś, obie osie, a także tzw. psi chód.

Oferujemy wiele typów maszyn, ich specyfikacji oraz narzędzi – jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom klientów.

Do jakich prac wykorzystać ładowarkę Merlo?

Ładowarki teleskopowe marki Merlo to wielofunkcyjny sprzęt, który sprawdzi się nie tylko w gospodarstwie, ale też np. na placu budowy. Oferujemy modele o zróżnicowanej konstrukcji i rozmiarze, dzięki czemu nasz asortyment z pewnością spełni Twoje wymagania. Ładowarki Merlo można wyposażyć tak w standardowe łyżki, jak i w widły, które umożliwiają m.in. podnoszenie palet. Dzięki temu ten wysokiej jakości sprzęt sprawdzi się do przesypywania ziarna lub innego rodzaju sypkich materiałów oraz do przenoszenia snopków siana czy cięższych elementów. Pojazdy firmy Merlo są niezwykle stabilne, w pełni bezpieczne, a ponadto oferują aż trzy rodzaje skrętu kół.

Przegląd modeli ładowarek teleskopowych MERLO:

 

Jeśli chcesz lepiej zapoznać się z ofertą, prosimy o kontakt:

tel.: +48 61 427-52-39

kom.: 604-476-373

e-mail: maszyny@agrom.pl

 

Kliknij i zapoznaj się z dokumentem: WARUNKI GWARANCJI PODSTAWOWEJ