This is an example of a HTML caption with a link.

dominoni-logo

 

Przystawka do kukurydzy Dominoni

Firma Agrom, jako autoryzowany dealer włoskiego producenta Dominoni, prowadzi sprzedaż niezawodnych przystawek do kukurydzy. Te nowoczesne, wyspecjalizowane kombajny w znaczący sposób ułatwiają wykonanie zbiorów. Warto postawić na proponowane przez nas bezawaryjne urządzenia, które umożliwią systematyczną oraz efektywną pracę na polu.

Oferujemy dwa typy wysokiej jakości przystawek do kukurydzy Dominoni:

  • Rock – przystawki posiadające metalowe czubki,
  • Kaiman – przystawki mające karbowane czubki polietylenowe.

Heder dostępny jest w wersji mającej od 4 do 12 rzędów – wyróżnia go sztywna lub składana hydraulicznie rama. Zastosowano w nim też automatyczne smarowanie łańcuchów napędowych. Ponadto oferujemy przystawkę do kukurydzy Dominoni z łańcuchami pracującymi w systemie w kąpieli olejowej. Wybierz jedną z naszych maszyn i przekonaj się, jak łatwe mogą być zbiory tego zboża!

Co trzeba wiedzieć o przystawkach do kukurydzy Dominoni?

Przystawka do kukurydzy włoskiego producenta Dominoni charakteryzuje się niską awaryjnością oraz wysokim stopniem rozdrobnienia słomy kukurydzianej. Hedery wyposażone są w rozdrabniacze łodyg, płyty regulujące szczeliny robocze, a opcjonalnie można je doposażyć w ślimaki boczne, „płetwę” ugniatającą oraz wskaźnik ustawienia szczeliny.

Przystawki do kukurydzy Dominoni, poprzez swoją adaptacyjną konstrukcję, mogą współpracować z kombajnami oraz sieczkarniami firm:

  • Claas,
  • John Deere,
  • Case,
  • New Holland,
  • Fendt,
  • Laverda,
  • Deutz,
  • i innymi.

Sprzedaż przystawki do kukurydzy producenta Dominoni prowadzimy na terenie całego kraju. Istnieje również możliwość organizacji transportu zakupionych maszyn rolniczych we wskazane miejsce.

Najwyższej klasy przystawki do kukurydzy

Możesz zbierać kukurydzę w szybki, a równocześnie niezwykle efektywny sposób – wystarczy zainwestować w sprawdzone przystawki do kukurydzy marki Dominoni. Ta profesjonalna maszyneria odcina kolby w całości, by następnie przenieść je do kombajnu, w którym oddziela się ziarna. Łodygi dostają się między dwa miażdżące je wałki, następnie zostają pocięte przez umieszczony w maszynie rozdrabniacz. Resztki roślin są natomiast rozrzucane po polu. Przystawki do kukurydzy Dominoni to niezwykle efektywne, pracujące na wolnych obrotach maszyny, które ponadto można dopasować do własnych potrzeb. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania odnośnie sposobu działania hederów – skontaktuj się z nami! Poza fachowymi poradami oferujemy także sprawdzony serwis urządzeń.

Jeśli chcesz zapoznać się bliżej z ofertą – skontaktuj się z nami!

 

foto-rutkowski-250x187

Łukasz Rutkowski

przedstawiciel handlowy

tel.: +48 61 427-52-39

kom.: 668-359-160

e-mail: maszyny@agrom.pl

 

Firma Agrom prowadzi również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny przystawek do kukurydzy Dominoni, a także sprzedaż oryginalnych i zamiennych części do maszyn rolniczych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: