This is an example of a HTML caption with a link.

kverneland-logo

Części do urządzeń marki Kverneland

Kverneland to jeden z największych producentów pługów na świecie. Ta norweska firma charakteryzuje się dbałością o wysoką jakość wykonania swoich produktów. Urządzenia tego producenta są znane z wyjątkowej niezawodności, a ponadto są funkcjonalne i łatwe w obsłudze. Kverneland zajmuje się produkcją nie tylko pługów, opryskiwaczy, rozsiewaczy czy innego rodzaju maszyn rolniczych. Niestety, zdarza się, że i tak niezawodny sprzęt ulegnie awarii. Z tego powodu oferujemy szeroki zakres podzespołów oraz elementów zamiennych do urządzeń marki Kverneland, w tym części do pługa. Dzięki nam bez problemu naprawisz uszkodzony sprzęt rolniczy. Oprócz oryginalnych produktów tej firmy sprzedajemy także solidne, sprawdzone zamienniki.

Zapewniamy Państwu:

  • profesionalną obsługę: pomożemy w doborze wysokiej jakości części do urządzeń Kverneland,
  • dostarczenie zamówionych produktów przesyłką kurierską do każdego miejsca w kraju.

 

Oryginalne części zamienne do sprzętu marki Kverneland

Części zamienne do urządzeń marki Kverneland (produkcji Accord, Taarup, Kleine, Rau, Vicon, Silo Wolf) sprzedawane w naszej firmie charakteryzuje najwyższa jakość. To doskonałe elementy zastępcze, które są gwarancją niezawodnej pracy urządzeń. Dodatkowo zapewniamy doradztwo przy zakupie podzespołów marki Kverneland oraz pozostałych producentów. Części zamiennie zostaną Państwu przedstawione w sposób kompleksowy, a nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

W naszej ofercie posiadamy m.in. części:

Szeroki wybór elementów zastępczych

Pług to jedno z najważniejszych urządzeń w każdym gospodarstwie. Jego uszkodzenie może spowodować znaczne opóźnienia w pracy. Wiemy, jak ważny dla rolników jest czas, dlatego ekspresowo doręczamy części zamienne do pługa marki Kverneland. W naszej ofercie znajdują się m.in. lemiesze, płozy, dłuta czy sworznie. Nawet najmniejszy element wpływa na bezpieczne i efektywne funkcjonowanie całego urządzenia, dlatego warto utrzymywać poszczególne fragmenty maszyny w dobrym stanie. Postaw na oferowane przez nas części zamienne do pługów Kverneland – zadbaj o kondycję swojego sprzętu rolniczego.

 

 Jesteśmy do Państwa dyspozycji

tel./fax: +48 (61) 427-52-39,

Piotr Henke   +48 604 268 405
e-mail: piotr@agrom.pl

Damian Mężyński   +48 664 467 788
e-mail: damian@agrom.pl

Błażej Różak   +48 727 529 525
blazej@agrom.pl